Deelnemende clubs en bioscopen

Het festival wordt door diverse clubs georganiseerd in de eigen regio. Hieronder een overzicht van de deelnemers en de locatie(s) van de bioscopen.

Club Assen

Datum SFFK in Assen is op dinsdag 4 februari 2020.
Verwacht aantal leerlingen is 1250 – 1500.

Films die getoond worden:
groep 6 of een combinatiegroep (5/6/7): Supa Modo
groep 7 of een combinatiegroep (6/7/8): Bekas
groep 8 of een combinatiegroep (7/8): Vechtmeisje

U kunt uw sponsorbijdrage storten op IBAN NL85INGB0006355482 t.n.v. Soroptimistclub Assen o.v.v. SFFK
assen@soroptimist.nl

  • De Nieuwe Kolk Assen, Weierstraat 1, 9401 ET Assen, 088-0128560/ cabine@dnk.nl

Club Friesland Zuid

Datum SFFK in Drachten is op dinsdag 4 februari 2020.
Verwacht aantal leerlingen is 1200 – 1300 (basisschoolleerlingen in Smallingerland).

Films die getoond worden: Oorlogsgeheimen en Uilenbal

frieslandzuid@soroptimist.nl


Club Waterland

U kunt uw sponsorbijdrage storten op IBAN NL70INGB0003146216 t.n.v. Soroptimistclub Waterland o.v.v. SFFK
waterland@soroptimist.nl

  • De Singel Edam, Burg. Versteeghsingel 5 B, 1135 VT Edam, 0299-321380 / www.desingeledam.nl
  • Pop en cultuurcentrum PX Volendam, W.J.Tuijnstraat 15, 1131 ZH Volendam, 0299-263328 / www.pxvolendam.nl

Club Emmen

emmen@soroptimist.nl

  • Utopolis Emmen, Westeind 70, 7811 ME Emmen, 0591-668250 / www.utopolis.nl
  • Astra Theater Klazienaveen, Jonkheer M.W.C. de Jongestraat 15, 7891 Klazienaveen, 0591-312 798 /  www.astrabioscopen.nl

Club Groningen Oost en Club Groningen West

U kunt uw sponsorbijdrage overmaken op IBAN NL07TRIO0198357346 ten name van Soroptimistclub Groningen-Oost project.
groningenoost@soroptimist.nl
groningenwest@soroptimist.nl


Club Gouda

Datum SFFK in Gouda is maandag 10 februari 2020. Verwacht aantal leerlingen is circa 150.

De film die wij vertonen is: Binti

gouda@soroptimist.nl


Club Reestlanden

Datum SFFK in Hoogeveen is op dinsdag 4 februari 2020.
Verwacht aantal leerlingen is 1150

Films die getoond worden:
groep 5/6: Los Bando
groep 7/8: Cloudboy

U kunt uw sponsorbijdrage (SFFK) overmaken op IBAN NL44RABO0191614130 t.n.v. Soroptimistclub De Reestlanden o.v.v. SFFK
reestlanden@soroptimist.nl

  • VUE Hoogeveen, van Echtenstraat 35, 7902 EK Hoogeveen, 0528-234000

Club Hoorn

U kunt uw sponsorbijdrage overmaken op IBAN NL69RABO0325834423 t.n.v. Soroptimistclub Hoorn e.o. Projectcommissie o.v.v. SFFK
hoorn@soroptimist.nl

  • MFA De Kreek Zwaag, Meetketting 1, 2 & 3, 1689 XD Zwaag, 0229-845 130 / dekreek@trots.nl

Club Friesland Noord en Club Leeuwarder Noorderlicht

frieslandnoord@soroptimist.nl
leeuwardernoorderlicht@soroptimist.nl


Club de Veenkoloniƫn

U kunt uw sponsorbijdrage overmaken op IBAN NL92RABO0358659779 t.n.v. Soroptimistclub De Veenkolonien
deveenkolonien@soroptimist.nl

  • Service Bioscoop Smoky Stadskanaal, Menistenplein 9, 9501XN Stadskanaal, 0599-610777 / info@smoky.nl

Club De Kop van Overijssel

Datum SFFK in Steenwijk is op dinsdag 4 februari. In Noordwolde dinsdag 11 februari.
De film die getoond gaat worden: De Club van de lelijke kinderen.

kopvanoverijssel@soroptimist.nl


Club West Betuwe – Tiel

westbetuwe@soroptimist.nl

  • Theater Agnietenhof Tiel, Sint Agnietenstraat 2, 4001 NB Tiel, 0344-673 515 /  www.agnietenhof.nl

Club Walcheren – Zierikzee

walcheren@soroptimist.nl